Důležité!

   Výpadek telefonní linky  

V současnosti evidujeme poruchu na straně poskytovatele telekomunikačních služeb v lokalitě:
 Znojmo - Vančurova 17 (Pečovatelská služba) - nefunkční pevná linka 515 241 001.

Na řešení se aktuálně pracuje.

Děkujeme za pochopení.

V rámci VI. ročníku akce Noc venku měli lidé jedinečnou možnost vyzkoušet na vlastní kůži, jak se nocuje lidem

bez domova. Noc pod širým nebem jako symbolické vyjádření solidarity s lidmi bez přístřeší jen se spacákem a karimatkou letos ve Znojmě strávili 4 odvážlivci.

Do celorepublikové akce Noc venku se v letošním roce zapojilo město Znojmo jako jediné Jihomoravské město. Kromě samotného přenocování na ulici si mohli příchozí užít bohatý doprovodný program, který zahrnoval odborný příspěvek a prezentaci sociální služby Práh, divadelní představení terapeutické komunity Salebra, hudební vystoupení terapeutické komunity Salebra i jedinečný varhanní koncert v prostorách chrámu sv. Mikuláše. Letos poprvé provázely program 2 workshopy, kdy v jednom z nich si mohli lidé vyrobit účastnickou placku s logem Noci venku a ve druhém vyrobit nocleženku pro osobu bez domova v hodnotě 40 Kč. Jako vstupné se tradičně vybíraly trvanlivé potraviny, kterých se vybralo celkem 106 kg. Zároveň byly vybrány 3 pytle oblečení. Vybrané potraviny, oblečení i vyrobené nocleženky budou v následujících dnech rozděleny do organizací pomáhajících lidem bez domova na Znojemsku.

Pořadatelem akce bylo Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace, partnery akce byli: Město Znojmo, Správa nemovitostí města Znojma, Oblastní charita Znojmo, RENGL, s.r.o., SOU a SOŠ Přímětická Znojmo a Hotel Savannah Znojmo. Děkujeme touto cestou všem účinkujícím, partnerům a především těm, kteří svou přítomností přišli podpořit dobrou věc.

Noc venku Znojmo 2019 (1) Noc venku Znojmo 2019 (2)
Noc venku Znojmo 2019 (3) Noc venku Znojmo 2019 (4)
Noc venku Znojmo 2019 (5) Noc venku Znojmo 2019 (9)
Noc venku Znojmo 2019 (6) Noc venku Znojmo 2019 (7) Noc venku Znojmo 2019 (8)

 

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • Vyrobil Martin Grus - Studio Tužka