Důležité!

Od soboty 6. 2. 2021 jsou povoleny návštěvy na všech odděleních Domova pro seniory. Na návštěvu je nutné objednat se předem, mít antigenní nebo PCR test ne starší než 48hodin a vlastní respirátor KN95 nebo FFP2.

Od 12. 2. do 26. 2. 2021 je opět možnost antigenního testování návštěv přímo v Domově pro seniory.

I když už jsou Vánoce za námi,

občas si vzpomeneme, jak jsme pekli perníčky, zdobili vánoční stromeček, zpívali české koledy nebo na pohádky, které jsme viděli a na ten výborný punč. Vzpomínky snad jen trochu kazí naše úsměvy schované za rouškami a respirátory, vůně desinfekce linoucí se ze všech koutů a ten strach, pokud někdo onemocní.

Ale jsme TADY, fungujeme a s covidem bojujeme. Měření teploty při příchodu, častá desinfekce rukou i povrchů a rouškový úsměv se stal naší denní rutinou. Bereme to, protože je to potřeba, a protože chceme být spolu.

A věřte, i když teď nejsme moc vidět ani slyšet, daří se nám dobře. Procvičujeme paměť, bystříme mysl hrou Rummikub, kreativně tvoříme a nezapomínáme ani odpočívat.

Pokud byste však pořád měli o nás starost a náhodou se ocitnete na Mikulášském náměstí 12, mrkněte do okna a přesvědčte se, že to tak opravdu je.

Jak se nám daří v Centru denních služeb (1) Jak se nám daří v Centru denních služeb (2)

 

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • vyrobil Martin Grus