Důležité!

Informace k návštěvám - návštěvní řád →.

Červenec byl v Centru denních služeb

ve znamení hudby, kamínků a meruňek.

Hudba

Jak jistě mnoho z vás ví, v našem městě je v červenci Hudební festival, v rámci kterého nesmí chybět akce tzv. Hudba v ulicích. V tomto dni na několika místech v centru města hrají různí interpreti své skladby. A protože se nacházíme jen kousek od centra města, vyrazili jsme i my nasát ten den letní atmosféru. I přes panující horko jsme zvládli více hudebních vystoupení a jako pomyslnou tečku hezkého dopoledne, jsme si dali všichni zmrzlinu.

První prázdninový měsíc CDS (1) První prázdninový měsíc CDS (2)

 

Kamínky

Protože nám v červenci počasí přálo, některé dny až moc, zůstávali jsme raději uvnitř v příjemném chládku. A protože jsme v červnu navázali spolupráci s Městskými lesy, pro které malujeme kamínky, které se pak umisťují v Gránickém údolí, malovali jsme společnými silami další kamínky, které už teď můžete v údolí nalézt.

První prázdninový měsíc CDS (3) První prázdninový měsíc CDS (4)

 

Meruňky kam se podíváš

Letos byla velká úroda meruněk, proto se 27. červenec u nás nesl v duchu meruněk a meruňkové marmelády. Příprava nám zabrala skoro celé dopoledne. U krájení jsme se stihli pobavit, kdo jakou marmeládu doma dělá, komu jaká chutná a s čím ji má nejraději. Po uvaření jsme naplnili skleničky a otočili je dnem vzhůru. Teď už se těšíme až si marmeládu otevřeme k oblíbeným palačinkám.

První prázdninový měsíc CDS (5) První prázdninový měsíc CDS (6)

 

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • vyrobil Martin Grus