Poradna nabízí pomoc nejen manželům a rodinám, ale i lidem, kteří se nacházejí v situaci, kdy si nevědí rady. Každému z nás se může stát, že neví, kudy kam. Nenabízíme zázračné rady, ale můžeme vám pomoci najít nový směr, 

možnosti změny nebo společně přemýšlet, jak situaci lépe zvládat.

Jsme tu hlavně pro ty, kdo zápolí s náročným životním obdobím. Ať už jste se ocitli ve slepé uličce vašich vztahů nebo vás trápí jiný problém, společně budeme hledat možnosti a způsoby, jak váš život vyladit a oživit, aby se vám zase žilo lépe.

Máte pocit, že jste udělali ve svém životě chybu? Chybujeme všichni. Abychom své chyby neopakovali, musíme si přiznat, že je děláme. Jestliže si je přiznáme, můžeme se z nich poučit a nemusíme se jimi do konce života trápit.

Pomáháme vám najít cestu z vašich trápení, ať už jsou to deprese a smutky, problémy ve vztazích nebo jiné životní starosti. Jsme tu, když potřebujete najít sílu ke zvládnutí složité situace, když nevíte, jak dál. Můžeme se společně zabývat tím, co Vás trápí a hledat možnosti změny a zlepšení. Nemusíte být na své starosti sami.

 

Kontakty a důležité informace o sociální službě naleznete na webové stránce Poradny pro rodinu a mezilidské vztahy.

 

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • vyrobil Martin Grus