Když jsme v průběhu minulého roku

chtěli uspořádat klasický den otevřených dveří, opět nám jej covid nedovolil. Začali jsme tedy uvažovat o zahradní slavnosti a směřovat ji na léto...

Když jsme se pustili do příprav, vyvstala myšlenka, kterou jsme se řídili až do konce. Pojďme jednou udělat něco pro sebe a své nejbližší.

Poslední dva roky byly pro organizaci a její pracovníky velmi těžké…tak jak se v mnohých oblastech přicházelo o práci, my jí měli na všech službách více než dost! Mnohdy museli pracovníci nahrazovat našim klientům i rodinu, protože v pobytových službách byl zákaz návštěv.

Zahradní slavnost jsme tedy pojali jako oslavu toho, co jsme za poslední dva roky zvládli. Já osobně považuji za velmi důležité propojení organizace, klientů a jejich rodin. Vzájemná podpora a spolupráce vede ke spokojenosti všech. Velký díky zaslouží i rodiny nás pracovníků, protože to s námi neměli mnohdy lehké.

Po celou dobu nám velkou podporu vyjadřoval a hlavně finančně nás zabezpečoval náš zřizovatel město Znojmo, dovolte mi tedy i vedení města a vedoucímu sociálního odboru vyjádřit velké poděkování.

Při přípravě slavnosti pomáhal každý kdo mohl, vznikl úžasný realizační tým, zapojil se opravdu kdo mohl napříč organizací. Děkuji všem za přípravu kouzelného dne!

Myslím, že jsme si den věnovaný pracovníkům, uživatelům a jejich rodinám všichni společně užili.

Radka Sovjáková, ředitelka

Zahradní slavnost (1) Zahradní slavnost (2)
Zahradní slavnost (3) Zahradní slavnost (4)
Zahradní slavnost (5) Zahradní slavnost (6)
Zahradní slavnost (7) Zahradní slavnost (8)
Zahradní slavnost (9) - Miroslav Hrabě a Milan Jonáš Zahradní slavnost (10) - CM Tája
Zahradní slavnost (11) - Znojemské Grácie Zahradní slavnost (12) - Karel Fojtík
Zahradní slavnost (13) - SVČ Znojmo Zahradní slavnost (14) - SK Šuměnky Šumná

 

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • vyrobil Martin Grus