Po předešlé akci v centru denních služeb, a to po oslavách Dne matek, se stále nezastavujeme.

Především jsou pro nás nejvíce aktivní dopoledne, kdy s uživateli provádíme nejrůznější aktivity a terapie. Mezi ně řadíme celkové cvičení našeho těla, trénink hrubé a jemné motoriky a procvičení naší mimiky a dechových funkcí. Po takovém cvičení následují cvičení, které procvičí náš mozek a myšlení, mezi taková cvičení řadíme cvičení na paměť, znalosti, prostorovou orientaci, pozornost a představivost. Rádi také zavzpomínáme na staré časy, probereme novinky v rodině a vše co se ve světě nového událo. Také si řekneme, jaké události nás čekají a na jaké akce se mají uživatelé těšit.

Aby vše jen nebylo o cvičení, také provádíme relaxační terapie, muzikoterapii, arteterapii, aromaterapii, reminesanční terapii, případně biblioterapii a další. Čas od času nás navštěvují pejsci, kteří nám umožňují canisterapii a také se u nás v září již podruhé objeví poník Emil, který slouží k hippoterapii.

Dny, kdy tráví klienti ve službě, mají možnost využít širokou nabídku činností. Díky nim prožíváme příjemný aktivní den plný zábavy.

aktivni-dopoledne-cds-1 aktivni-dopoledne-cds-2

 

Všechna práva vyhrazena • © 2017 Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace • Vyrobil Martin Grus - Studio Tužka